Інструкція до Менопейс Оріджинал

Менопейс Оріджинал / Menopace® Original – комбінований комплекс вітамінів, мінералів та флавоноїдів, дія якого зумовлена компонентами, які входять до його складу. Містить речовини, що допомагають регулювати зміни ферментного й гормонального балансу. Сприяє підтримці організму необхідними вітамінами, мінералами та флавоноїдами в період менопаузи та під час клімактерію.

Склад на 1 таблетку: активні інгредієнти:

Вітамін А – 750 мкг
Вітамін D3 – 5 мкг
Вітамін Е – 10 мг
Тіамін (вітамін Ві) – 1,4 мг
Рибофлавін (вітамін Вг) – 1,6 мг
Вітамін Вб – 2 мг
Вітамін В12 – 2 мкг
Фолацин (фолієва кислота) – 200 мкг
Біотин – ЗО мкг
Ніацин (вітамін Вз) – 18 мг
Вітамін С – 45 мг
Пантотенова кислота – 6 мг
Залізо – 9 мг
Цинк – 15 мг
Магній – 100 мг
Марганець – 2 мг
Йод – 150 мкг
Мідь – 1 мг
Хром – 25 мкг
Селен – 50 мкг
Бор – 1 мг
Екстракт соєвих ізофлавонів – 50 мг

Підтримка гормонального, репродуктивного та сексуального здоров’я.

Під час менопаузи яєчники виробляють менше жіночих статевих гормонів, що може призвести до прояву припливів, порушень сну, підвищеного потовиділення, емоціональної лабільності, неспокою, підвищеного серцебиття, остеопенії, перепадів тиску.

Менопейс Оріджинал / Menopace® Original містить дієтичні рівні ізофлавонів сої, що є природними аналогами жіночих гормонів естрогенів і здатні підтримати організм зовні, коли власний синтез зменшився.
Також до складу Менопейс Оріджинал / Menopace® Original входить мінерал бор, що бере участь у метаболічних процесах, регулює метаболізм естрогенів, підтримує позитивний кальцієвий баланс. Містить вітамін А (ретинол), вітамін В6, вітамін Вз та вітамін B5, що беруть участь у синтезі гормонів, підсилюють дію естрадіолу.

Формування колагену та краса шкіри. Естрогени чинять позитивний вплив на продукування колагену – речовини, яка допомагає зберегти шкіру пружною. Після менопаузи рівень естрогену і, отже, продукування колагену може значно знижуватися. Містить вітамін С, який сприяє формуванню колагену для нормальної функції шкіри, хрящів, зубів, кісток і кровоносних судин. Також до складу входить біотин, який забезпечує ріст волосся, нігтів та регенерацію шкіри.

Мінерали для здоров’я кісток. Здоров’я кісток є особливо важливим для жінок під час і після менопаузи. Менопейс Оріджинал / Menopace® Original забезпечує організм магнієм, цинком та вітаміном D3, які сприяють підтримці міцності кісток. Вітамін D3 також сприяє абсорбції та засвоєнню кальцію з їжі.

Вітаміни та мінерали для здоров’я серця та нервової системи.
Підтримка продукування естрогенів сприяє нормальному функціонуванню серцево-судинної системи у жінок. Менопейс Оріджинал/Menopace® Original містить вітамін В1 (тіамін), вітамін В2 (рибофлавін), фолієву кислоту, вітаміни В12 і В6, які необхідні для функціонування нервової та серцево- судинної систем. Магній у комбінації з вітаміном В6 сприяють зміцненню нервової системи та насичують організм енергією.

Активний спосіб життя.

Вітамін В12, біотин і мінерали мідь та залізо сприяють підтриманню активного ритму життя та заряджають організм силами та енергією.
Рекомендації щодо застосування: може бути використана в раціонах дієтичного харчування, рекомендованих лікарем, як додаткове джерело необхідних вітамінів, мінералів та флавоноїдів в період менопаузи та під час клімактерію:

  • при припливах,
  • при порушеннях сну,
  • при підвищеному потовиділенню,
  • при емоційній лабільності,
  • при неспокої,
  • при підвищеному серцебитті,
  • при остеопенії,
  • при перепадах тиску,
  • для сприяння адаптації організму при проявах раннього клімаксу.

Не є лікарським засобом. Дієтична добавка. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза:

вживати дорослим по 1 таблетці на добу після або під час вживання їжі, запиваючи склянкою води. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря. Не перевищувати зазначену кількість для щоденного споживання.

Рекомендований термін споживання:

1 місяць, в подальшому термін споживання узгоджується з лікарем.

Застереження при застосуванні:

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту

Форма випуску: таблетки №30

Меню