Адаптована міжнародна шкала з оцінки симптомів менопаузи

 

Будь ласка, зазначте, які з перелічених далі симптомів зараз вас турбують? Якщо якийсь симптом у вас відсутній, то відмітьте квадрат із позначкою «немає симптому».
Виберіть варіант відповіді, що найбільше відповідає "тяжкості" прояву кожного симптому.

 

Національний консенсус щодо ведення пацієнток із клімактеричними розладами". Журнал «Репродуктивна ендокринологія», 2016, № 1 (27)

Menopace від Vitabiotics | Допоможе під час менопаузи

На правах реклами. Дієтичні добавки. Не є лікарськими засобами. Виробник: Вітабіотикс, Великобританія. Представник: Представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ», 08132, Україна, Київська обл., м. Вишневе, вул. Чорновола 43. DM.UA.MEN.20.09.01 * Під висловом “№1 у Великобританії» мається на увазі той факт, що виробник ВІТАБІОТИКС являється лідером в грошовому вимірі та в упаковках по продажам з аптек у Великобританії в категорії вітаміни. Джерело: The Nielsen Company. Період: 52 тижні до 1 грудня 2018 року.” ** “Остеопороз — безмолвный костный «вор»”. Схiдноєвропейський журнал внутрiшньої та сiмейної медицини, 2015, № 1. Проф. Л.М. Пасіешвілі Харківський національний медицинський університет. Кафедра загальної практики-сімейної медицини та внутрішньої медицини.

менопейс menopace
Меню