Инструкция к Менопейс Найт

Міцні кістки.

Здоров’я кісток особливо важливе для жінок під час менопаузи, тому Менопейс Найт (Menopace® Night) містить вітамін D, магній і цинк, які сприяють засвоєнню кальцію з їжі для підтримання нормальної
міцності кісток.

Нормальна шкіра.

Фітоестрогени у складі Менопейс Найт (Menopace® Night) сприяють виробленню колагену, виконуючи схожі з естрогенами функції в жіночому організмі. Комплекс містить вітамін С, який також сприяє формуванню колагену для нормального функціонування шкіри, хрящів, кісток та кровоносних судин.

Рекомендації щодо застосування:

застосовувати як дієтичну добавку для дорослих, як додаткове джерело вітамінів, мікроелементів, фітоестрогенів з сої, екстрактів ромашки, хмелю та 5-гідрокситриптофану (5-HTP), що сприяє підтримці оптимальних дієтологічних умов функціонування жіночого організму в період та після менопаузи; для сприяння покращення регуляції гормональної активності організму при припливах, порушеннях сну, підвищеному потовиділенні, емоційній лабільності, неспокої, підвищеному серцебитті, остеопенії, перепадах тиску та для прияння адаптації організму при проявах раннього клімаксу.

Не є лікарським засобом.

Дієтична добавка Менопейс Найт

  • містить дієтичний рівень соєвих ізофлавоноїдів;
  • має збалансований склад вітамінів та мінералів;
  • не зумовлює подразнення шлунка;
  • не містить лікарських засобів та гормонів.

Продукт не містить штучних барвників, консервантів, крохмалю, цукру, дріжджів. Не тестовано на тваринах. Підходить для вегетаріанців. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати по 1 таблетці на добу після вечірнього прийому їжі, запиваючи склянкою води або холодного напою. Таблетку не розжовувати і не вживати натщесерце. Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу.

Застереження при застосуванні:

індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, зокрема сої
та її похідних. Перед початком застосування дієтичної добавки, при одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами, людям із епілепсією, захворюванням щитоподібної залози та гемохроматозом рекомендована консультація лікаря.
Не застосовувати для дітей.

Форма випуску:

таблетки № 30.

Менопейс Найт (Menopace® Night) – це посилена формула з 24 компонентів, спеціально розроблена для використання під час та після менопаузи. Ця спеціальна формула призначена для застосування під час періодів безсоння ввечері
замість всіх інших формул Менопейс (Menopace®).

Склад на 1 таблетку Менопейс:

активні інгредієнти:
Магній – 60 мг
Екстракт хмелю – 50 мг
Екстракт ромашки – 50 мг
Екстракт соєвих ізофлавонів – 50 мг
Вітамін C – 45 мг
Вітамін Е – 30 мг
Пантотенова кислота – 30 мг
Вітамін В3 (ніацин) – 24 мг
5-гідрокситриптофан – 20 мг
Вітамін В1 (тіамін) – 15 мг
Цинк – 15 мг
Вітамін В6 – 10 мг
Залізо – 6 мг
Вітамін В2 (рибофлавін) – 5 мг
Марганець – 2 мг
Мідь – 1 мг
Вітамін А – 750 мкг
Фолієва кислота – 400 мкг
Йод – 150 мкг
Селен – 110 мкг
Біотин – 50 мкг
Хром – 40 мкг
Вітамін D3 – 25 мкг
Вітамін В12 – 20 мкг

Спокійний сон.

Менопейс Найт (Menopace® Night) поєднує в собі всі переваги класичної рецептури оригінальних таблеток Менопейс з додаванням екстрактів ромашки та хмелю, а також 5-гідрокситриптофану (5-HTP) для прийому під час періодів безсоння. Триптофан впливає на здатність добре почуватися протягом дня і спокійно спати вночі. З віком
природний рівень триптофану зменшується. Триптофан допомагає організму виробляти більше серотоніну. Серотонін є нейромедіатором, який відіграє ключову роль у регулюванні настрою та циклів сну й активності
(циркадні ритми). Нормальний рівень серотоніну сприяє позитивному настрою, а також спокійному сну.

Гормональний баланс.

Містить вітамін B6, який сприяє регуляції гормональної активності. Містить фітоестрогени (екстракт соєвих ізофлавонів), які схожі за будовою на естрогени, що виробляються в організмі жінки та забезпечують гормональний баланс.

Здоров’я серця.

Менопейс Найт (Menopace® Night) включає в себе оптимальні рівні тіаміну (вітамін В1), що сприяє нормальному функціонуванню серця, а також фолієву кислоту, вітаміни В12 та В6, які сприяють нормальному обміну гомоцистеїну. Знижуючи рівень амінокислоти у крові, гомоцистеїн безпосередньо пов’язаний із здоров’ям серця.

Menu