Инструкция к Менопейс Плюс

У період менопаузи надзвичайно важливим є надходження необхідних мікрота макроелементів до організму. Менопейс Плюс / Menopace® Plus поєднує класичну рецептуру оригінальних таблеток Менопейс та рослинні таблетки Ботанік Актив з підвищеною дозою фітоестрогенів (470 мг). Спеціально розроблена формула для прийому під час та після менопаузи. Екстрапідтримка із Менопейс Плюс / Menopace® Plus*.

Склад на 1 таблетку Менопейс:

активні інгредієнти:
Вітамін А – 750 мкг
Вітамін D3 – 5 мкг
Вітамін Е – 30 мг
Вітамін В1 (тіамін) – 10 мг
Вітамін В2 (рибофлавін) – 5 мг
Вітамін В6 – 10 мг
Вітамін В12 – 9 мкг
Фолієва кислота – 400 мкг
Біотин – 30 мкг
Вітамін В3 (ніацин) – 20 мг
Вітамін С – 45 мг
Пантотенова кислота – 30 мг
Пара-амінобензойна кислота – 25 мг
Залізо – 6 мг
Цинк – 15 мг
Магній – 100 мг
Марганець – 0,5 мг
Йод – 225 мкг
Мідь – 1 мг
Хром – 50 мкг
Селен – 100 мкг
Екстракт соєвих ізофлавонів – 20 мг

Таблетки Менопейс
Кожна таблетка із спеціальною формулою, розробленою на основі наукових досліджень, насичує організм вітамінами та мінералами.

Міцні нерви та енергія – вітаміни групи В відповідальні за здоров’я нервової системи, а також важливі для підтримки гарного настрою і енергії.

Підтримка гормонального балансу – цинк і магній важливі для синтезу гамма-ліноленової кислоти – попередника простагландину Е, який бере участь в регуляції гормонального балансу.

Здоров’я серця – антиоксиданти селен і вітамін Е мають значення для запобігання окислення жирів і холестерину в крові. Вітаміни В6, В12 та фолієва кислота сприяють підтримці низького рівня амінокислоти гомоцистеїну – фактора ризику розвитку серцевих захворювань.

Таблетки Ботанік Актив
Кожна таблетка насичує організм спеціальною сумішшю натуральних рослинних екстрактів, що містять фітоестрогени – рослинні речовини, що подібні до жіночих гормонів естрогенів і чинять схожу дію – сприяють полегшенню припливів: соєві ізофлавони, шавлія, лігнани з насіння льону, екстракт зеленого чаю.

Склад на 1 таблетку Ботанік Актив:

активні інгредієнти:
Екстракт соєвих ізофлавонів – 100 мг
Шавлія – 250 мг
Екстракт зеленого чаю (стандартизований екстракт, що містить 55% поліфенолів) – 50 мг
Лігнани (стандартизований екстракт з насіння льону, що містить 20% секоізоларицирезинолу диглікозиду) – 50 мг

Рекомендації щодо застосування:

застосовувати в якості дієтичної добавки для дорослих як додаткове джерело вітамінів, мікроелементів,
фітоестрогенів з шавлії, сої, зеленого чаю та льону, лігнанів, флавоноїдів та поліфенолів, що сприяє підтримці оптимальних дієтологічних умов функціонування жіночого організму в період та після менопаузи; для сприяння покращення регуляції гормональної активності організму при припливах, порушеннях сну, підвищеному потовиділенні, емоційній лабільності, неспокої, підвищеному серцебитті, остеопенії, перепадах тиску та для сприяння адаптації організму при проявах раннього клімаксу.

Не є лікарським засобом. Дієтична добавка. Не містить лікарських засобів та засобів замісної гормональної терапії. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Перед початком прийому рекомендована консультація лікаря.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза:

вживати по 1 таблетці Менопейс (червоний блістер) та 1 таблетці Ботанік Актив (зелений блістер) на день після прийому їжі (запиваючи склянкою води). Таблетку не розжовувати і не вживати натщесерце. Продукт забезпечує надходження оптимальної кількості мікро- та макроелементів до організму, тому немає потреби вживати додаткові мультивітамінні комплекси разом із Менопейс Плюс / Menopace® Plus. Курс та термін споживання визначає лікар індивідуально. Доза може бути збільшена лікарем. Не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного
споживання.

Застереження при застосуванні:

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, зокрема сої та її похідних. Застосування під час вагітності та в період лактації не рекомендоване. При одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів, людям із епілепсією та захворюваннями щитоподібної залози застосування продукту не рекомендоване та можливе лише після обов’язкової консультації лікаря.

Форма випуску: таблетки № 56.

Menu