Які вітаміни пити при клімаксі

menopace original

Багато міжнародних організацій та медичних товариств (FDA, FFDCA, USP, WHI, WHO) рекомендують вітамінні комплекси жінкам для корекції гормональних порушень1. Фахівці цих інституцій наголошують на тому, що їх бажано приймати ще до появи дефіциту естрогенів, тобто для профілактики клімактеричних порушень і збереження гормонального балансу, стійкості до стресів та міцності імунітету. Краще за все приймати не будь-які вітаміни, а спеціалізовані комплекси, створені саме для жінок, які перебувають у періоді пременопаузи та на наступних етапах переходу до клімаксу, наприклад, Менопейс Оріджинал, Менопейс Плюс або Менопейс Найт. Клінічні дослідження довели, що Менопейс діє всі вазомоторні та психоемоційні розлади, тобто на зменшення припливів і пітливості, серцебиття, дратівливості, головного болю тощо2.

Який склад має Менопейс?

Комплекси лінійки Менопейс містять вітаміни, мінерали, мікро- та макроелементи та інші речовини, що гальмують настання менопаузи та сприяють зменшенню проявів клімактеричного синдрому. Ось дія лише деяких з компонентів цих засобів:

 • Соєві ізофлавони надають організму фітоестрогени, що сприяють зменшенню припливів, зміцненню нервової та серцево-судинної системи, знижують підвищений артеріальний тиск1.
 • Вітамін А підтримує нормальний стан слизових оболонок піхви та шийки матки, сприяє їх регенерації2.
 • Вітамін D3 запобігає розвитку остеопорозу, зміцнює оболонки периферійних нервів, регулює артеріальний тиск2.
 • Вітаміни групи В підтримують продукцію естрогенів наднирниками, посилюють ефект естрадіолу, нормалізують стан нервової системи3.
 • Вітамін Е має імуномодулювальну дію, зменшує розпад прогестерону, покращує терморегуляцію2.
 • Біотин знижує концентрацію холестерину і шкідливих жирів2.
 • Бор відіграє важливу роль у регуляції та зростанні рівня статевих гормонів: при збільшенні застосування бору до 10 мг щоденно протягом 4 тижнів фіксують значне збільшення рівня естрадіолу у плазмі крові. Бор важливий для оптимального метаболізму кальцію і запобігання його вимивання з кісток3.
 • Цинк регулює активність ферментів, що беруть участь у метаболізмі кісткової тканини, тобто сприяє профілактиці остеопорозу3.
 • Залізо бере участь в утворенні гемоглобіну, перешкоджає розвитку анемії через крововтрати під час рясних менструацій та маткових кровотеч.
 • Магній (з вітаміном В6) зміцнює стінки судин, стабілізує артеріальний тиск та стан нервової системи, запобігає стресам.
 • Параамінобензойна кислота стимулює вироблення естрогенів у гіпофізі, збільшує позитивний вплив гормонів, гальмує їх розпад у печінці, полегшує симптоми менопаузи, підвищує статевий потяг, зменшує сухість піхви2.
 • Екстракт шавлії за рахунок наявних у ньому флавоноїдів та фітостеролів має такий само ефект, як естрогени. Він сприяє зменшенню припливів, потовиділення, знімає нервове напруження та головний біль1.
 • Екстракт зеленого чаю разом з фітоестрогенами містить потужні антиоксиданти, що захищають клітини від старіння1.
 • Насіння льону містить речовини (ентеролактон і ентеродіол), що за своєю біологічною дією подібні до естрогенів жіночого організму1.
 • Екстракт хмелю покращує засинання ввечері, допомагає при безсонні.
 • 5-гідрокситриптофан посилює синтез серотоніну, який сприяє позитивному настрою та гарному сну.

Чому саме Менопейс?

менопейс оріджинал

Комплекси Менопейс є в аптеках України вже багато років. Їх рекомендують лікарі та фармацевти, оскільки напрацьовано великий позитивний досвід їх прийому тисячами жінок. Є багато наукових публікацій, що підтверджують доцільність застосування Менопейс для профілактики та зменшення симптомів гормональних порушень при клімаксі. Так, в одному з досліджень було доведено, що результатом застосування комплексу Менопейс у 70% жінок з природною менопаузою впродовж 3 місяців стало зникнення симптомів клімактеричного синдрому, а в 30% – значне поліпшення загального стану. При хірургічній менопаузі через 1 місяць прийому Менопейс жінки у 4,5 рази рідше відзначали прояви пітливості, у 7 разів – припливів, і ще кращі результати були через 3 місяці застосування цього комплексу. Тож фахівці рекомендують Менопейс при клімактеричному синдромі як при природній, так і при хірургічній менопаузі*.

Який Менопейс вибрати?

Критерії вибору засобу з лінійки Менопейс визначаються насамперед самопочуттям жінки. Якщо кількість припливів за добу не більша 10, вони помірні, немає значних перепадів настрою, плаксивості, депресії, то можна розпочати прийом Менопейс Оріджинал. У разі наявності приблизно 20 і більше виражених припливів стане у пригоді посилена формула Менопейс Плюс з додатковими рослинними екстрактами. Якщо ж серед симптомів переходу до менопаузи особливо дошкуляють проблеми зі сном (безсоння, пізнє засинання, раннє пробудження тощо), то є сенс придбати Менопейс Найт.

1.Альтернативный подход к коррекции менопаузальных нарушений / Поготовил Вовчек А. // Здоров’я України. Тематичний номер «Гінекологія, Акушерство, Репродуктологія», №1(33), 2019.
2.Эфендиева З.Н., Сметник А.А. Альтернативная терапия климактерических расстройств: эффективные пути коррекции // Медицинский совет, 2018, №7.
3.Резниченко Г. И., Резниченко Н. Ю., Потебня В. Ю., Коваленко Е. И., Онищенко Р. А. Возможности коррекции климактерических расстройств у женщин с применением препарата Менопейс // Здоровье женщины, 2016, №5.
*Резниченко Г. И., Резниченко Н. Ю., Потебня В. Ю., Коваленко Е. И., Онищенко Р. А. Возможности коррекции климактерических расстройств у женщин с применением препарата Менопейс // Здоровье женщины, 2016, №5.

менопейс menopace
менопейс menopace
менопейс menopace
Читайте також

Гормональний дисбаланс

Людський організм не дарма порівнюють із космосом. Як зірок, галактик, планет, туманностей, комет та чорних дірок у Всесвіті, у ньому теж дуже багато всього: органи, системи, різні тканини та клітини,…
ДЕТАЛЬНІШЕ
болит молочная железа

Біль у молочних залозах при клімаксі

При переході до менопаузи організм жінки зазнає гормональних змін, пов’язаних із поступовим згасанням репродуктивної функції. Скорочується синтез статевих гормонів прогестерону і естрогенів, співвідношення між ними стають нестабільними. Це провокує  різні…
ДЕТАЛЬНІШЕ
климакс

Затяжні місячні при клімаксі

Більшість жінок віком понад 40 років помічають, що характер і тривалість менструацій у них починають змінюватися. Річ у тім, що в цьому віці розпочинається поступова перебудова гормональної системи, що впливає…
ДЕТАЛЬНІШЕ

Menopace від Vitabiotics | Допоможе під час менопаузи

На правах реклами. Дієтичні добавки. Не є лікарськими засобами. Виробник: Вітабіотикс, Великобританія. Представник: Представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ», 08132, Україна, Київська обл., м. Вишневе, вул. Чорновола 43. DM.UA.MEN.20.09.01 * Під висловом “№1 у Великобританії» мається на увазі той факт, що виробник ВІТАБІОТИКС являється лідером в грошовому вимірі та в упаковках по продажам з аптек у Великобританії в категорії вітаміни. Джерело: The Nielsen Company. Період: 52 тижні до 1 грудня 2018 року.” ** “Остеопороз — безмолвный костный «вор»”. Схiдноєвропейський журнал внутрiшньої та сiмейної медицини, 2015, № 1. Проф. Л.М. Пасіешвілі Харківський національний медицинський університет. Кафедра загальної практики-сімейної медицини та внутрішньої медицини.

менопейс menopace
Меню